nmd city sock

Blog

Spersonalizowana pielęgnacja

październik 22nd, 2020

Witaj w świecie personalizacji kosmetycznej ❤ Poniżej znajdziesz kilka słów na temat marki Dermaviduals, na bazie które tworzymy dla Ciebie spersonalizowane kosmetyki takie jak kremy, maski, sera.

Nazwa dermaviduals ® oznacza preparaty, które z jednej strony wspierają zapobieganie powstawania zmian na skórze, a z drugiej strony są w stanie dbać o już istniejącą skórę problematyczną i zasadniczo poprawić jej stan.

dermaviduals ® są również idealne do pielęgnacji skóry młodej. W szczególności służą do utrzymania naturalnej bariery ochronnej skóry i zapobiegania przedwczesnemu starzeniu się skóry.

dermaviduals ® nie zawierają emulgatorów, konserwantów, perfum, olejów mineralnych, silikonów, barwników i amin. Produkty służące do oczyszczania skóry zawierające surfaktant są oznakowane, a jego stężenie jest całkowicie bezpieczne dla skóry.

dermaviduals ® z DMS (Derma Membrane Structure) są chemicznie i fizycznie podobne do struktury błonowej naturalnej bariery skórnej, a zatem są zgodne z zasadami korneoterapii, tj. fizjologicznymi wymaganiami dla utrzymania zdrowia skóry.

Jeśli cenisz sobie naturalność i bliskość fizjologii to kosmetyki dermaviduals są odpowiednie dla Ciebie.
Twoja skóra je pokocha tak jak my 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Chcę info o nowych postach!

Polub nas i obserwuj

Najnowsze komentarze

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial