O miejscu

nmd city sock

Nasz gabinet powstał z pasji do kosmetologii, zdrowia i urody.

Misja mojej firmy – pomagać.

Otwierając gabinet marzyłam o wyjątkowym miejscu, które przede wszystkim będzie spójne z moją filozofią życia w zdrowiu. Taki też model pracy przyjęłam. Oferujemy różnego rodzaju usługi uwzględniając fizjologiczne procesy zachodzące w skórze, poprawiając jej wygląd, jednocześnie dbając o jej dobro w przyszłości. Promuję model bycia lepszą wersją siebie bez radykalnych usztucznień i przerysowania. Od lat wraz z zespołem dbamy o Wasz komfort i wygodę, proste i sprawdzone rozwiązania, zalecenia dobierane pod indywidualne przypadki bez marketingowego bełkotu.  Chcę aby każdy czuł się u nas wyjątkowy i dobrze zaopiekowany. Tworzę miejsce pełne pasji, wsparcia, luzu, na najwyższym poziomie profesjonalnej obsługi, najnowszych technologii i skutecznych rozwiązań podpartych regularnym dokształcaniem. Jeśli szukasz miejsca, w którym to usługi i produkty dopasowywane są do Ciebie, a nie na odwrót to trafiłaś w dobre ręce.

Monika Turowska

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Tak naprawdę wszystko co wchodzi w kompetencje kosmetologa. Pomagamy prowadzić zarówno skóry trudne z dermatozami jak trądzik, AZS, ŁZS czy trądzik różowaty, skóry nadwrażliwe, naczyniowe, skóry z przebarwieniami, dojrzałe oraz działać profilaktycznie w Anty Age czy odmładzać. Zdecydowanie lubimy pracować na trwałe efekty, choć zabiegi z efektem „na już” także znajdują się w naszej ofercie. Zabiegi przeciwstarzeniowe prowadzimy głównie z zgodzie z nurtem healthy aging. Osiągamy fantastyczne efekty dbając jednocześnie o zdrowe i prawidłowe funkcjonowanie skóry w przyszłości.

Jak wygląda współpraca?

Pierwsza wizyta w naszym salonie pod kątem skóry to obowiązkowa konsultacja. Na podstawie szerokiego wywiadu i badania skóry różnymi metodami możemy lepiej rozpoznać jej potrzeby i trafnie dopasować zalecenia pielęgnacyjne. Po wizycie w ciągu kilku dni układany jest indywidualny Beauty Plan, o którym możecie poczytać tutaj. Na jego podstawie realizujemy kolejne wyznaczone cele i osiągamy zamierzone efekty, dobieramy pielęgnację lub wykonujemy kosmetyki dopasowane do Twoich potrzeb.

Jakie usługi znajdują się w salonie?

Poza zaawansowaną kosmetologią oferujemy także zabiegi z zakresu pielęgnacji i modelowania sylwetki, podstawowe zabiegi kosmetyczne takie jak manicure, pedicure, stylizacja oprawy oka oraz usługi dietetyka.

Co nas wyróżnia?

U nas nie jesteś „No name”. Budujemy miejsce oparte o relacje. Dbamy, staramy się, szukamy rozwiązań. Praca z nami to współpraca dlatego pamiętaj, że stosowanie się do zaleceń będzie kluczem do wspólnego sukcesu. Dbamy o bezpieczeństwo, higienę i sterylne narzędzia. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy kosmetyki. Nasz wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem wykonuje usługi z dbałością o detale.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial