Nasz zespół

nmd city sock

Monika Turowska – Kosmetolog

Robię to co kocham i jestem w tym dobra 🙂 Z moją pomocą wejdziesz na wyższy poziom pielęgnacji.

Kosmetologia to moja pasja – dlatego wciąż rozwijam się i pogłębiam swoją wiedzę. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach, które dają mi możliwość doskonalenia umiejętności. Dzięki temu mogę również poszerzać ofertę mojego gabinetu i dostosowywać ją do Twoich potrzeb. Cechują mnie przede wszystkich profesjonalizm i zaangażowanie. Do swoich klientów podchodzę bardzo indywidualnie, bo przecież każdy z nas jest inny. Staram się, by zabiegi, które wykonuję dawały jak najlepsze efekty, dlatego każdy mój klient dostaje zindywidualizowany plan pielęgnacyjny. Od jakiegoś czasu realizuję się także jako szkoleniowiec dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi profesjonalistkami.
Moja podróż do świata kosmetologii zaczęła się w 2009 r. Uzyskując tytuły: „Kosmetyczka ze specjalnością w Odnowie Biologicznej”, „Kosmetolog, specjalizacja w Wizażu i Stylizacji”, oraz „Dietetyk”. Wszechstronna wiedza pozwala mi na prawdziwie holistyczne podejście.

Zapraszam do magicznego świata kosmetologii.

 


Weronika Mielczarek – Kosmetolog

Pasję do zawodu kosmetologa odkryłam jeszcze przed studiami. Ukończyłam Kosmetologię na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Uzyskałam tam wiedzę, która pozwala mi zajmować się zarówno zabiegami kosmetycznymi , jak i tymi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej.  Swoją energię i wolny czas poświęcałam na kursy i szkolenia z różnych dziedzin aby móc lepiej wykonywać swoją pracę. Szereg przedmiotów medycznych i farmaceutycznych, które realizowałam na studiach pozwala mi w sposób odpowiedzialny podejść do każdej osoby bardzo indywidualnie.

W 2018 roku ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny na kierunku Kosmetologia uzyskując tytuł lic. Kosmetologa

 

 

 

 


Agnieszka Stasiuk – Kosmetyczka

Rób to co kochasz, a na pewno zrobisz to najlepiej jak potrafisz! I tego się trzymam od czasów… gimnazjum. Tak pamiętam swoje początki gdy zwykłymi lakierami zrobiłam, sobie pierwszy idealny french na bal gimnazjalny… to był początek mojej przygody ze światem paznokci. Po kilku latach doszło do tego zainteresowanie kosmetyką. W 2011 roku uzyskałam tytuł Technika Usług Kosmetycznych, następnie na mojej ścieżce rozwoju pojawiły się kolejno Wizaż i Stylizacja ubioru z tytułem Czeladnika, a także Wizaż i Stylizacja paznokci. Od kilku lat moje zainteresowania wzbogaciły się także o stylizację rzęs.

Niektórzy mówią, że są to „tylko paznokcie”… może i tak, gdy trzymamy się prostych schematów. W momencie, gdy wychodzimy poza nie, możemy dużo dowiedzieć się… o samych sobie 🧡


 

Julia Iber – Stylistka paznokci, kosmetolog

Kreatywna i dokładna – to najtrafniejsze określenia dla mojego charakteru pracy. Specjalizuję się w pielęgnacji dłoni i stop. Swoją wiedzę nieustannie pogłębiam na licznych szkoleniach i kursach. Zadbam o Twoje paznokcie najlepiej jak potrafię abyś jak najdłużej mogła cieszyć się pięknie i starannie wystylizowanymi paznokciami. Zapraszam do współpracy.

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial