O nas

nmd city sock

Nasz gabinet powstał z pasji do kosmetologii, zdrowia i urody.

Nasz gabinet kosmetologii na Warszewie to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy klient otaczany jest indywidualną opieką i obsługiwany na najwyższym poziomie. Tworzymy to miejsce by dzielić się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, a także doradzić jak dbać o siebie, swoją urodę i zdrowie.

W naszej ofercie znajdziecie szeroki wachlarz usług kosmetycznych i kosmetologicznych poprawiających jakość życia i pomagających rozwiązać różne problemy ze skórą, stopami czy dolegliwościami dieto zależnymi. Gabinet kosmetologii oferuje usługi z zakresu kosmetologii estetycznej i pielęgnacyjnej, zabiegi laserowe oraz inne aparaturowe. Gabinet kosmetyczny natomiast zabiegi z zakresu – manicure, pedicure, stylizacja rzęs, makijaż klasyczny i permanentny, a także pielęgnację oprawy oka . 

Stawiamy na bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego szczególny nacisk kładziemy na higienę. Wszystkie możliwe narzędzia są jednorazowe, a te wielorazowego użytku przechodzą rygorystyczny proces dezynfekcji i sterylizacji. Siadając do biurka manicurzystki nie musisz się dłużej zastanawiać, kto wcześniej korzystał z usług specjalistki. Przygotowany zostaje sterylny pakiet narzędzi, jednorazowy pilniczek, bloczek oraz patyczek. Posiadamy na miejscu własny sterylizator.

Każda z nas ma swoją specjalizację – dbamy o najwyższą jakość usług poprzez rozdzielenie zakresu wiedzy jaką operujemy w swoich specjalizacjach. Dzięki temu możemy nazywać się specjalistkami – nie tylko kosmetologami.

Ściśle współpracujemy także z renomowaną poradnią dietetyczną – Iskra Zdrowia – znajdującą się niedaleko gabinetu.

Serdecznie zapraszamy

Monika, Olga, Weronika i Dominika

 

Monika Turowska – Kosmetologmonika

Kosmetologia to moja pasja – dlatego wciąż rozwijam się i pogłębiam swoją wiedzę. Regularnie uczestniczę w kursach i szkoleniach, które dają mi możliwość doskonalenia umiejętności. Dzięki temu mogę również poszerzać ofertę mojego gabinetu i dostosowywać ją do potrzeb klientów. Cechuje mnie profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i poświęcam mu całą swoją uwagę. Staram się, by zabiegi, które wykonuję dawały jak najlepsze efekty, a klienci czuli się komfortowo. Nic nie cieszy mnie bardziej niż uśmiech na twarzy zadowolonego klienta.
Moja podróż do świata kosmetologii zaczęła się w 2009 r. Ukończyłam kolejno:

  • Półtoraroczną szkołę policealną uzyskując tytuł „Kosmetyczka ze specjalnością w Odnowie Biologicznej”,
  • 3-letnie studia licencjackie na kierunku Kosmetologia uzyskując tytuł „Kosmetolog, specjalizacja w Wizażu i Stylizacji.
  • Roczne studia podyplomowe na kierunku Dietetyka.

Uczestniczyłam także w wielu kursach i szkoleniach potwierdzonych licznymi dyplomami.

Zapraszam do magicznego świata, jakim jest Kosmetologia.

Olga Lipińska – Kosmetyczka, stylistka paznokci i rzęs, linergistka254456_205493536160949_1130803_n

Tytuł technika usług kosmetycznych uzyskałam w 2010 roku w Centrum Edukacji Zdroje, kontynuując edukację na licznych kursach i warsztatach.

Stylizacja paznokci każdą dostępną na rynku techniką nie ma dla mnie tajemnic. Na bieżąco śledzę nowinki i trendy w zdobieniach – kreatywność i dokładność cechują wszystkie moje prace.

Stylizacją rzęs zajęłam się jednocześnie z wejściem  zabiegu na rynek kosmetyczny. Moje wieloletnie doświadczenie gwarantuje piękny, naturalny i trwały efekt. Posiadam także doświadczenie z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Wykonuję także depilację woskiem.

Makijażem permanentnym metodą włoskową interesowałam się już od kilku lat. Po ukończeniu specjalistycznego szkolenia zakochałam się w tej metodzie jeszcze bardziej. Z każdym dniem dopracowuję swój warsztat by każdy wykonany makijaż był perfekcyjny, dokładny i dawał naturalny efekt.

 

Weronika Mielczarek – Kosmetolog

Pasję do zawodu kosmetologa odkryłam jeszcze przed studiami. Na studiach realizowanych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym uzyskałam wiedzę, dzięki której mogę zająć się zarówno zabiegami kosmetycznymi , jak i tymi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i leczniczej.  Swoją energię i wolny czas poświęcałam na kursy i szkolenia z różnych dziedzin aby móc lepiej wykonywać swoją pracę. Szereg przedmiotów medycznych i farmaceutycznych, które realizowałam na studiach pozwala mi w sposób odpowiedzialny podejść do każdej osoby bardzo indywidualnie.