Yonelle Medesthetic

nmd city sock

1_pielegnacja+skory+dojrzalej

Jako jeden z nielicznych gabinetów w Szczecinie mamy zaszczyt oferować zabiegi z efektem medestetycznym firmy YONELLE MEDESTHETIC. Ta innowacyjna marka profesjonalna oferuje najwyższej klasy kosmeceutyki działające według przełomowej koncepcji SKIN PENETRATION REVOLUTION.

 

Zabiegi profesjonalne Yonelle Medesthetic dzielimy na cztery kategorie:

 

KATEGORIA PREMIUM

Zabiegi kategorii Premium polecane są szczególnie do skór dojrzałych, wymagających bardzo wysokiego potencjału odmładzania. Są to zabiegi wyszukane, nowatorskie, luksusowe, dające błyskawiczne efekty.

KATEGORIA PRO&CONTRA

Skutecznie łagodzą niepożądane objawy dając skórze to, czego jej brakuje (PRO), i usuwając to, co zbędne (CONTRA). Poprawiają stan skóry i estetykę jej wyglądu. Najlepsze efekty dają wykonywane w seriach, ale nawet po jednym zabiegu widać korzystne zmiany na skórze.

Zabiegi te można wzbogacić o mezoterapię bezigłową potęgując efekt działania. Do wyboru wersja podstawowa i Lux dla bardziej wymagających klientów.

KATEGORIA ZABIEGI EKSPRESOWE

Zabiegi ekspresowe trwają nie dłużej niż 60 min. Połączenie substancji peelingujących z masażem pozwala uzyskać efekt wypoczętej i rozświetlonej skóry dając maksymalny efekt terapeutyczny. Zabiegi te polecane są jako bankietowe, dla osób, dla których liczy się oszczędność czasu.

KATEGORIA MEZO

Zabiegi MEZO to zabiegi kosmetyczne polegające na połączeniu mikronakłówania (mezoterapia frakcyjna) i pielęgnacji aktywnymi preparatami anty-aging. Zabiegi mezo są bezpieczne, skuteczne, dają szybkie i spektakularne efekty.

scan34

SKIN PENETRATION REVOLUTION to nic innego jak Nanodyski i Biozgodność

NANODYSKI    – pokonują aż 14 warstw komórek naskórka! To przełomowy sposób przenikania, chroniony światowym patentem farmaceutycznym i kosmetycznym.

badania_1040

BIOZGODNOŚĆ    – polega na stosowaniu takich preparatów, które wspomagają przenikanie substancji aktywnych, jednocześnie będąc elementem aktywnej pielęgnacji. Swoją budową i składem przypominają naturalne struktury znajdujące się w skórze, dzięki czemu wręcz się w nią wtapiają, powodując natychmiastową poprawę jej jakości.

5

Idea Yonelle:

„Nie sztuką jest zastosować w kosmetykach wszystkie najnowsze aktywne składniki przeciwzmarszczkowe. Sztuką jest sprawić, by przebiły się one przez barierę naskórka, która na ogół jest nie do pokonania. Wtedy mogą skutecznie działać. to największe wyzwanie kosmetologii XXI wieku.”

Jolanta Zwolińska, Małgorzata Chełkowska

cieklokrystaliczna