Arkana

nmd city sock

Arkana 

Polska nowoczesna marka kosmetyków profesjonalnych. Podąża za najnowszymi trendami biochemiczno-fizjologicznymi w kosmetologii, których celem jest autentyczna odnowa skóry.

Podstawą pielęgnacji jest przywrócenie i utrzymanie równowagi w skórze. Arkana działa dwutorowo: chroni przed zaburzeniami wywołanymi czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi oraz zapobiega procesom starzenia się na poziomie molekularnym – początkowym etapie destrukcji komórek skóry.

Arkana stosuje najnowsze składniki aktywne w swoich produktach. Odkrycia naukowe w medycynie i kosmetologii nadają pielęgnacji Arkana nie tylko rolę kosmetyczną, ale również naprawczą dzięki *biomimetycznym właściwościom substancji aktywnych.

W pielęgnacji gabinetowej Arkana stawia na zabiegi aktywujące naturalne procesy samoodnowy, takie jak terapie mikroigłowe, eksfoliacje kwasami, pobudzanie procesów poprzez aplikacje wysoce skoncentrowanych substancji biomimetycznych, komponowanie własnych metod zabiegowych.

header-mdARKANA MD NOWOŚĆ

TO LINIA PROFESJONALNYCH DERMOKOSMETYKÓW ZAWIERAJĄCYCH  SUBSTANCJE O MEDYCZNEJ SKUTECZNOŚCI.

Nowatorskie dermokosmetyki z linii MD przynoszą szybkie, mierzalne efekty terapeutyczne. Poza profesjonalnymi terapiami gabinetowymi Arkana MD przygotowała profesjonalną pielęgnację domową.

W skład linii wchodzą:

Linia Post Treat dedykowana dla skór po intensywnych zabiegach dermoestetycznych. Dermokosmetyki działają łagodząco i zabezpieczająco, poprawiają komfort skóry w pierwszych dniach po zabiegach. Idealne do pielęgnacji skóry narażonej na działanie niskich temperatur, podrażnionej po opalaniu czy pobycie zimą w górach. Rekomendowane także na okresowe przesuszenie i łuszczenie się skóry.

biozgodna-formula_0

Arkana to produkty dla klientów wymagających, którzy cenią sobie skuteczność oferowanych zabiegów i kosmetyków. Wysokie stężenie substancji aktywnych gwarantuje produkt o najwyższej skuteczności w przystępnej cenie. Arkana koncentruje się na indywidualnych potrzebach skóry, dzięki temu możemy poprawić kondycję, zapobiec zmianom i dostarczyć naszej skórze tego, czego naprawdę potrzebuje.

Reguła Arkana

4 główne poziomy pielęgnacji:

  • nawilżanie
  • odżywianie i ochrona
  • natłuszczanie
  • pielęgnacja kierunkowa.

 

 

Hypoalergiczna formuła

Kosmetyki Arkana nie zawierają:pieczatka_mala

  • parabenów
  • sztucznych barwników
  • substancji zapachowych

 

header-nagrody

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

nagroda_4  nagroda_5_2nagroda_3  nagroda_7nagroda_6_2

*Biomimetyczność polega na naśladowaniu naturalnej fizjologii organizmu w celu ulepszenia jego funkcjonowania, zahamowania lub stymulacji, a nawet odwrócenia pewnych procesów fizjologicznych bądź chorobowych. Do tych mechanizmów wykorzystuje się w kosmetyce peptydy, ze względu na ich możliwości głębokiej penetracji. Inspiracją do ich stworzenia były naturalne peptydy i białka. Efekty działania kosmetyków biomimetycznych są szybsze, intensywniejsze, precyzyjne i bardziej widoczne niż kosmetyki oparte na tradycyjnych składnikach.