nmd city sock

Blog

Dzień na Szpilkach czyli umysł, ciało, wizerunek i komunikacja

Maj 18th, 2015

DNSpromo-media

 

Złap równowagę podczas Dnia na szpilkach

 

30 maja br. na pokładzie szczecińskiego statku Odra Queen cieszące się sympatią prelegentki i prelegenci pomogą uczestniczkom Dnia na szpilkach znaleźć drogę do lepszego samopoczucia i zrozumienia, jak ważna jest harmonia pomiędzy emocjami, umysłem oraz ciałem. Będzie to okazja, by w inspirującej atmosferze porozmawiać o tym, jak ważna jest równowaga w życiu.

Rozważania na ten temat zaproszeni prelegenci i uczestniczki przeprowadzą w czterech obszarach:

  • Umysł
  • Ciało
  • Wizerunek
  • Komunikacja.

Panie, które często miewają wrażenie, że umysł mówi co innego,  a serce coś zupełnie odwrotnego, znajdą odpowiedzi na pytania co robić w takiej sytuacji, jak poszukać właściwej drogi i skąd wiadomo, że ona jest właściwa oraz jak zadbać o wewnętrzną harmonię i zgodę między tym, co w sercu, a tym, co w umyśle.  Będzie też mowa o motywacji i koncentracji, niechcianej szczerości, relacjach międzyludzkich oraz prawdzie o nas.

Uczestniczki wydarzenia popracują nad zdolnościami komunikacyjnymi. Poznają tajemnicę umiejętności mówienia, słuchania i odpowiedniej mowy ciała.

W kontekście równowagi poruszony zostanie również temat codziennej diety, łagodzenia skutków przemijającego czasu oraz podkreślania indywidualności  i kobiecości ubiorem.

Organizator gwarantuje 9 inspirujących wykładów i cudowną niespodziankę – rejs, który będzie zwieńczeniem Dnia na szpilkach.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.kobietydlaszczecina.pl

Bilety dostępne w serwisie bilety.fm.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Chcę info o nowych postach!

Polub nas i obserwuj

Najnowsze komentarze

    Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial